Календаря Української Прем'єр-ліги з футболу може і не бути, а про матчі можна буде дізнатися в останній момент. Це пов'язано із загрозою терактів на стадіонах у воєнний час.

Про це повідомляє «Терикон».

Державна служба України з надзвичайних ситуацій попросила не анонсувати початок футбольних матчів і те, де вони проводитимуться під час Української Прем'єр-ліги. Таким чином Матчі чемпіонату України з футболу можуть відбуватися у невідомих місцях у невідомий час, розповів журналіст Ігор Циганик.

За його словами, наступного тижня вже має бути календар Української Прем'єр-ліги.

"Я так розумію, що на початку наступного тижня вже має бути календар УПЛ. Ще дуже багато моментів. Має бути зустріч представників УПЛ з представниками Української асоціації футболу. Тут є питання про те, хто платитиме за арбітраж, за ВАР. УАФ, УПЛ чи клуби? Тому питань зараз більше, ніж відповідей", – сказав він.

Ігор Циганик зазначив, що є ймовірність, що календаря УПЛ може і не бути, а про матчі можна буде дізнатися в останній момент. Це пов'язано із загрозою терактів на стадіонах у воєнний час.

"Зараз вимагаємо: "Ми хочемо календар УПЛ". Але, може, ми його і не дізнаємося. Дізнаватимемося в останній момент", – додав журналіст.