Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Підрозділи протиповітряної оборони збивають дрони-камікадзе іранського виробництва вдвічі частіше, ніж вони досягають мети.
Про це начальник об’єднаного координаційного штабу прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк заявила в ефірі інформаційного телемарафону.
"Ми продовжуємо вивчення їхньої тактики, але вже маємо і певні результати. Зокрема, якщо говорити про збиття і досягнення цілей, то співвідношення в два рази на користь збиття. Це, незважаючи на те, що за показниками вони важкі для визначення протиповітряною обороною, вони досить низько летять, але досить гучні", - сказала вона.
За словами Гуменюк, звук дронів нагадує звуки мопедів або бензопил.
"За це їх кличуть "мопедами", вони сповіщають і можна на них реагувати. Вони вже збивалися стрілецькою та кулеметною зброєю", - додала вона.
За словами Гуменюк, якщо говорити про цілі, в які вони влучають – це, як правило, об’єкти інфраструктури, адмінбудівлі. Тому що 40 кг вибухової речовини, які вони несуть, спричиняють пожежі.
"Вони, як сірник, який вкидається в певний осередок для того, щоб далі розганяти пожежу. Ураження від них не критичні, але вони спричиняють пожежі", - сказала Гуменюк.
Речниця додала, що росіяни, як правило, скеровують дрони-камікадзе не поодиноко, а групами для того, щоб виявляти засоби протиповітряної оборони.
©2024 uaGit
Коментарі