Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Громадська організація «Важливі Дії» з Харкова активно допомагає українській армії. Підприємці, що входять до складу ГО, підтримували учасників бойових дій та працевлаштовували ветеранів АТО. А з початком повномасштабної агресії рф волонтери сфокусувались на забезпеченні бійців автомобілями та амуніцією.
«Від початку повномасштабного вторгнення в 2022 році, я зрозумів, що обов’язково маю щось системно робити для прискорення нашої перемоги. І, головне, я чітко усвідомлював, що це в моїх силах, можливостях, компетенції. Робити все, що тільки може знадобитися для допомоги ЗСУ. Це було надважливо. Спочатку допомагав знайомим, колегам, які служать в ЗСУ», – розповідає керівник ГО «Важливі дії» Воскобойніков Вадим.
Багато хто з бійці звертався до харківських активістів по різну допомогу. Спочатку волонтери закуповували переважно обладнання – дрони, тепловізори, прилади нічного бачення, рації, батареї, ретранслятори, захисні шоломи, тощо. Усі ці засоби – вкрай необхідні для воїнів на передовій.
Волонтери 24/7 шукали, знаходили, робили запити і купували це приладдя в Україні, Італії, Великій Британії та інших країнах Європи. Крім того, підбирали та закуповували для хлопців на передову автомобілі – так звані «бойові пікапи».
Ще один напрямок допомоги – забезпечення бійців з тероборони Харкова та Києва свіжою провізією, гарячими обідами, теплим одягом.
«Ми дізналися, що є проблеми із взуттям для військових – знайшли виробництво та постачальника в Україні, уклали договір на виготовлення армійських демисезонних та зимових берців, що не промокають. На тепер вже близько 1300 пар такого взуття було вже відправлено різним бригадам на передову. В Туреччинії знайшли виробника якісного військового одягу та термобілизни – закупили його приблизно на 100 тисяч доларів, одягли майже дві роти бійців ЗСУ на Харківському напрямку», – згадує Вадим Воскобойніков.
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі