До команди «Сніданку з 1+1» звернувся майор Збройних Сил України Олег Романюк, який родом з Волині. Його мамі 25 січня виповнюється 60 років. Вона вже багато років фанатка телеканалу 1+1 і обожнює ведучих, то ж її син попросив, щоб команда телеканалу привітала його найріднішу людину Євдокію Лукашівну з 60-річним ювілеєм.

Про це розповіли у сюжеті «Сніданку 1+1», - передає ВСН.

Олег Романюк - 34 майор Збройних Сил України. Чоловік родом з Волині та нині боронить нашу країну на «нульовій» позиції. Це найпекельніша ділянка фронту. Попри складність та професійний ризик, чоловік від самого дитинства мріяв бути військовим. Каже: завжди надихав рідний дядько.

«Мені дуже подобалася форма одягу. Вона завжди була чітко випрасувана. Чіткість слів, рухів, дій. Інколи навіть бувало він давав мені свою форму, і я носив її, чим дуже пишався. З того часу і з'явилася мрія стати військовим», - розповідає Олег Романюк.

Тож пішов вчитися до академії, а потім почав служити. І велику частину життя присвятив саме службі країні.

«14 років служби. З них 4 роки у зоні бойових дій - АТО та ООС», - зізнається майор ЗСУ.

В Олега є дружина та маленький син. Щоправда вони зараз закордоном.

Олега Романюка підтримують його батьки, особливо мама, у якої нині день народження.

«Моя мама - це дуже чудова та мила жінка. Романюк Євдокія Лукашівна. Це найбільш світла та позитивна людина. Усе найкраще, що можна сказати, це моя мама. Я їй вдячний за виховання, а найбільше - патріотичне виховання, та, звичайно, за життя», - ділиться військовий.

Зараз Євдокія Лукашівна - директорка Сереховичівської школи на Ковельщині.

Тож чоловік навіть з передової знайшов можливість привітати найріднішу людину з днем народження.

Як це було - дивіться у відео.