Кохання сильніше за війну, - це вкотре підтверджує історія Павла та Лілії. Вона – жителька Харківської області. Він – військовослужбовець, житель села Городині, що на Волині.

Павло Мариюк познайомився з Лілією під час виконання свого громадянського обов'язку: він захищав нашу державу на Харківському напрямку. Там, у зоні бойових дій, і зародилося їхнє кохання. А зараз привіз свою обранницю на батьківщину, аби одружитися, - повідомили у Торчинській громаді.

Закохані поспішали зареєструвати шлюб у ті короткі декілька днів, на які нареченого відпустили із військової служби у Збройних Силах України.

 «Із сердечними побажаннями добра, взаєморозуміння і любові зареєстрували і вручили свідоцтво про державну реєстрацію шлюбу. Щиро сподіваємося, що цей день стане для молодих людей незабутнім початком спільного життєвого шляху. Бажаємо швидкої перемоги нашим воїнам, аби вони повернулися до своїх рідних, коханих і щасливо жили у мирній Україні!»,– повідомила секретар селищної ради Лідія Бабіюк.

Вітаємо, молодят, із таким визначним днем. Бережіть свою любов та примножуйте її, цінуйте та підтримуйте одне одного. Нехай життя дарує вам ще багато незабутніх радісних моментів.