У місті Рожище відкрили сквер, який заклали на честь загиблого захисника України В'ячеслава Зенца.

Рідні, друзі, бойові побратими воїна зібралися у вівторок, 10 жовтня, на вулиці Степана Бандери. Про це повідомляє Район.Рожище.

Ідея закласти сквер як елемент культури пам'яті належить місцевому підприємцю Сергію Новосаду. Він же займався й реалізацією проєкту. Окрім того, чоловік висловлює вдячність за допомогу підприємцю, власнику магазину «Оленка» Володимиру Поліщуку.

Центральним елементом композиції скверу став пам'ятний знак на честь В'ячеслава Зенца, що складається з меморіальної плити, дошки та каменя. Також поруч висадили дерева та кущі.

Сергій Новосад розповідає, що спеціально для цього місця замовив ексклюзивне екзотичне дерево з Голландії – каркас, яке ще називають «залізним деревом». Воно символізуватиме долю та незламність воїна В'ячеслава Зенца.

Також сквер доповнили плакучою березою та плакучою червоною горобиною, декоративними червонолистими кущами дерену. Ці рослини символізують рідних захисника. Згодом тут планують висаджувати й квіти.

Рожищанин Сергій Новосад каже, що вирішив таким чином вшанувати пам'ять свого друга В'ячеслава Зенца, якого усе місто знало як добру людину, щирого патріота та відважного Героя.

«Це місце людне, хочеться, щоб наші рожищани пам'ятали подвиг В'ячеслава, шанували його сміливість та бойові заслуги. Сподіваюся, що цей сквер буде усім нам нагадувати про Людину з великої букви, справжнього Героя та українця», – зазначив Сергій Новосад.

Нагадаємо, В'ячеслав Зенц загинув у бою з росіянами 25 лютого 2023 року на Харківщині. У травні Вячеславу Зенцу присвоїли звання «Почесний громадянин міста Рожище», у серпні на честь загиблого захисника у Рожищі перейменували вулицю.