Луцька міська територіальна виборча комісія введе двох нових депутатів у Луцьку міську раду.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання Луцької ТВК у четвер, 19 жовтня.

«На порядку денному два питання – про припинення повноважень депутата за особистою заявою та визнання депутатом наступного за черговістю кандидата і про відкликання депутата за народною ініціативою і також призначення нового посадовця, який іде наступним за списком наступного за списком» – зазначила голова комісії Марія Парфенюк.

До комісії надійшло рішення сесії міської ради від 28 червня 2023 року №46.106 про дострокове припинення повноважень депутата Юрія Моклиці. Нагадаємо, що пан Юрій зараз проходить службу в Збройних силах України, офіційно склав депутатський мандат. У коментарі журналістам сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» він повідомляв, що до цього кроку його спонукала служба в лавах ЗСУ.

Нагадаємо: Ексголова Луцької РВА очолив «Волиньгаз»

Також комісія отримала заяву від наступного за списком обранця від партії «Європейська солідарність» після пана Юрія, який мав би зайняти його місце у міськраді, – Артема Запотоцького про відмову від мандата депутата Луцької міськради, адже той вже є депутатом Волинської обласної ради. Третьою у списку була Алла Бабула, яка й, за результатами голосування членів комісії, стала новою депутаткою замість Юрія Моклиці.

Читайте також: Чи воюють депутати міських та обласних рад: хто на фронті, а хто – ряжений

Довідково:

Алла Бабула – народилася у 1969 році, здобула вищу освіту, педагогиня, призерка Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», підприємиця, ексголова профспілкової організації ЗОШ с. Липини.

Крім того, Луцька міська ТВК отримала рішення політичної ради політичної партії «Слуга народу» від 13 липня 2023 року про відкликання депутата Андрія Костенка. Раніше повідомлялося, що цього депутата відкликають через численні пропуски засідань сесії міської ради. Наступним за списком депутатом у списку йде Максим Воскресенський, якого комісія в результаті свого голосування і ввела наступним депутатом у Луцькраду.

Довідково:

Максим Воскресенський – громадянин України, освіта вища, проживає у місті Луцьк, судимість відсутня.