Державна митна служба України в особі Волинської митниці оголосила перший митний аукціон із продажу дитячих іграшок. Загалом на торги виставлено понад 450 вживаних іграшок.

Торги тривають на сайті prozorro.sale, пишуть Волинські новини.

На аукціон виставлено 451 іграшку. Це набори іграшок, пластикові, дерев’яні, металеві, м'яконабивні іграшки, ляльки, конструктори, пазли, дитячі іграшки, пластикові прикраси, машинки, кульки тощо. Іграшки не нові, а вживані. Їх виставлено на продаж через аукціон уперше.

Читайте також: На «Ягодині» зупинили підприємця, який хотів незаконно вивезти з України лісоматеріали. ФОТО

Нагадаємо: раніше Державна митна служба України в особі Волинської митниці оголошувала аукціон із продажу запчастин і комплектувальних для кондиціонерів Mitsubishi Electric у кількості 1070 одиниць. Початкова ціна продажу – 4,5 мільйона гривень.

Також митниця оголошувала торги з продажу конфіскованої косметики: косметичних засобів марок Schwarzkopf i Diadermine в кількості 18 065 одиниць. За них хотіла виручити понад два мільйони гривень.

Конфісковані товари, серед яких меблі, техніка та товари різного призначення, Волинська митниця продала з аукціону. Оскільки покупців довго не могли знайти, всі ці речі продали за зниженою ціною.

Початкова ціна продажу – 34 884 гривні.