У Луцьку військовослужбовці, призвані на службу до прикордонного відомства, склали присягу на вірність Україні.

Про це у вівторок, 24 жовтня, повідомила пресслужба Волинського прикордонного загону.

Перед бойовими товаришами прикордонники присягнули сумлінно і чесно виконувати службові обов’язки та ніколи не зрадити українському народові.

У строю серед новобранців – Дмитро Смоленський. Чоловік за освітою юрист, має 18 років юридичного стажу. Працював викладачем кримінології, останні п’ять років займався адвокатською діяльністю. Нині ж вирішив доєднатися до прикордонників аби боронити кордони рідної землі. Для Дмитра це вже друга присяга, перша була адвокатська.

«Між ними є дещо спільне, зокрема в частині дотримання і виконання Конституції та законів України. Присяга адвокатська покликана забезпечувати, реалізовувати й захищати права і свободи громадян, військова – захищати Батьківщину та її народ. Я прийняв однозначне рішення про те, що маю долучитися до загальної справи захисту своєї країни та бути причетним до нашої Перемоги!» – каже Дмитро.

Громадян запрошують доєднатися до лав Держприкордонслужби та принагідно нагадують, що триває набір на військову службу за контрактом і по мобілізації у прикордонні підрозділи Волинського загону. Усіх охочих просять звертатися до відділу комплектування телефоном: +380 96 905 1301 (у робочі дні з 08.00 до 17.00) або за адресою: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6.