На форумі молодих підприємців Young Business Club одна з організаторів заходу попросила учасників Патронатної служби «Янголи Азову» «сховатися через те, що присутніх на заході чоловіків лякала військова форма».

Про це розповіла керівниця Патронатної служби «Азову», Олена Толкачова, яка була запрошена, щоб виступити на форумі.

Зазначається, що «Янголи Азову» були запрошені на захід з метою представити свою діяльність познайомитися з молодими бізнесменами, які б допомогли підтримати поранених бійців й родини загиблих.

«Нашу організацію, Патронатну службу «Янголи Азову» запросили на захід Young Business Club, щоб ми розказали про те, чим займається наша служба, щоб ми познайомилися з молодими бізнесменами, які можливо могли б допомогти нам у нашій діяльності та підтримати поранених хлопців й родини загиблих. Але ми зіткнулися з шокуючою та дикою ситуацією, коли до нас через 30 хв після того, як ми знаходилися на цьому заході підійшла одна з представників організаторів та попросила сховатися десь у кутку, тому що чоловіків які знаходяться на цьому заході лякає військова форма», – розповіла Толкачова.
«Втім, я зіштовхнулася з нахабством і грубістю координаторки заходу, а потім мене та моїх колег взагалі вивели із приміщення, де проходив фуршет, бо молодих бізнесменів лякає військова форма, через що нам довелось покинути захід», – написала у себе в Telegram Олена Толкачова.


Згодом після коментаря керівниці Патронатної служби «Азову» український підприємець, Андрій Остапчук вибачився перед військовими «Азову» й тими, чиї почуття зачепила ця ситуація. 

Як повідомлялося, до форуму можуть долучитися власники бізнесу з обертом від 100 000 доларів (за даними 2021 рік).

Головним спікером події був український фінансист і менеджер, генеральний директор групи компаній «Континіум», Андрій Пивоварський.