Неповнолітні вандали нівечили громадську вбиральню у центрі Луцька, співаючи російські пісні.

Про це пише ВСН.

У соцмережах з'явилось відео, на якому неповнолітні нищать стіни громадської вбиральні у центрі міста. Свої дії вони супроводжують матюками та співом пісні «Бургер» російського реп-виконавця Івана Дрьоміна (сценічний псевдонім Face).

Громадську вбиральню, що знаходиться у Луцьку біля драматичного театру, нещодавно почали ремонтувати за кошти бюджету міста. Майстри залишили там фарбу та інші матеріали, які використали неповнолітні вандали, аби вчинити правопорушення. Підлітки клеїли на стіни будівлі порожні пляшки та інше сміття, матюкалися та співали.

У Головному управлінні Національної поліції у Волинській області журналістам ВСН зауважили, що повідомлень про інцидент від громадян не надходило, проте відомості про це правоохоронці внесуть до журналу ЄО та розпочнуть перевірку.

«За виявленими матеріалами у соціальних мережах ми внесемо відомості до журналу єдиного обліку прийняття та реєстрації заяв про кримінальні правопорушення та інші події, триватиме перевірка».

У Департаменті муніципальної варти Луцькради інцидент підтвердили і повідомили, що наразі почали розшукувати причетних до правопорушення підлітків, їхні фото вже розіслали по навчальних закладах міста.