Господарка Галина Гречко, яка проживає поблизу селища Любешів, створила справжнє королівство різноманітних бетонних скульптур під власними вікнами. Жінка ділиться, що має таке захоплення ще з дитинства. Поштовх до цієї справи дало ремесло батька, який ліпив печі з глини. Тоді й собі спробувала щось змайструвати.

Жінка вступила до вишу на спеціальність «Дизайнер інтер’єру», де кілька років вивчала створення скульптур. Перші великі вироби Галина Гречко робила разом із чоловіком, пише ІА Волинські новини з посиланням на сюжет «Конкурент TV».

«Він запропонував залити мені бетон на ніч, а зранку я мала його вирізати. Бетон тоді був напів сирим. Щоби ніхто не бачив, заховалися за хлівом (сміється)... Чоловік залив бетон у старій бочці, а в мене вийшло зробити грибочка, який досі зберігаю», – ділиться майстриня.

Жінка зазначає, що зараз працює разом із чоловіком та братом. Чоловіки роблять різні конструкції, а вона різьбить. Як зізнається скульпторка, улюблена справа приносила гарні гроші.

«Перед війною створювали великі й гарні роботи. Нас запросили в Житомирську область, де пропрацювали понад два роки. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, просили створювати маленькі скульптури», – зазначила Галина Гречко.

Улюблених фігур жінка не виділяє, своїй справі віддається сповна. Раніше бралася навчати ремеслу дітей. Також майстриня разом із маленькими мешканцями села робила окопні свічки для наших захисників. Ремесло Галини Гречко переросло в сімейну справу – діти теж поділяють хобі матері.