До кінця тижня у Волинській області очікується погіршення погодних умов. За прогнозами, температура повітря поступово знижуватиметься. Регіон накриють опади.

Про це ІА Волинські Новини розповіли у Волинському обласному центрі з гідрометеорології.

15 листопада прогнозують хмарну погоду. Вночі невеликий дощ. Удень помірний дощ. Вітер переважатиме західного напрямку – 7-12 метрів за секунду. В області температура вночі становитиме 2-7° тепла, вдень – 5-10° тепла. У Луцьку температура повітря вночі сягатиме 4-6° тепла, вдень – 7-9° тепла.

У четвер, 16 листопада, буде хмарна погода. Вночі невеликий дощ та мокрий сніг. Удень без істотних опадів. Вітер північно-західний – 7-12 метрів за секунду. Вночі місцями пориви – 15-20 метрів за секунду. В середньому в області температура вночі становитиме від 1° морозу до 4° тепла, вдень – від нуля до 5° тепла.

Хмарно буде 17 листопада. Вночі невеликий дощ та мокрий сніг. Удень місцями невеликий дощ. Вночі та вранці на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південно-східний – 7-12 метрів за секунду. Температура вночі – від 3° морозу до 2° тепла, вдень – 1-6° тепла.

У суботу, 18 листопада, прогнозують хмарну погоду. Невеликий мокрий сніг. Вітер східний – 7-12 метрів за секунду. Температура вночі – від 2° морозу до 3° тепла, вдень – від 1° морозу до 4° тепла.

19 листопада також буде хмарна погода. Мокрий сніг. Вітер переважатиме південно-східного напрямку – 7-12 метрів за секунду. Температура вночі буде становити від 3° морозу до 2° тепла, вдень – від нуля до 5° тепла.