Волинські спортсмени здобули переможні місця на молодіжному чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА-2023, один з лучан став чемпіоном світу

Про це пише департамент культури, молоді та спорту Волинської ОВА.

Троє волинських спортсменів здобули переможні місця на молодіжному чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА-2023. Зокрема лучанин Іван Поремчук став чемпіоном світу.

Відомо, що фінал змагань відбувся напередодні, 24 листопада, в місті Тирана, що в Албанії.

Іван Поремчук змагався у ваговій категорії 93 кілограми серед молоді. У завершальному поєдинку йому вдалося здолати спортсмена Лукаса Маковскі з Польщі та здобути звання чемпіона.

Ще двоє волинян посіли треті місця. Юрій Калінчик змагався у ваговій категорії 65,8 кг серед молоді. Він поступився Одіні Назарову з Таджикистану та отримав бронзову нагороду. Данило Желясков, який вийшов на бій у ваговій категорії 61,2 кг, поступився Арезкі Соухілу з Франції й став бронзовим призером чемпіонату світу.