У Луцьку аварійні бригади продовжують ліквідацію витоків на теплових мережах, через які опалення не подається до окремих житлових будинків міста.

Про це повідомили на сайті ДКП «Луцьктепло».

Впродовж тижня були ліквідовані:

Витік на мережі гарячого водопостачання на вул. Мазепи та відновлена послуга для будинків на вул. Мазепи, 10, 12, 14, де попередньо замінили аварійну ділянку трубопроводів централізованого опалення.

Порив теплової мережі на просп. Перемоги, який унеможливлював надання послуги для будинків на просп. Перемоги, 20, 22, 26. Подачу теплоносія до будинків перекрили у вечір п’ятниці, 27 жовтня, а відновили у вівторок, 31 жовтня.

Порив мережі ЦТП на просп. Соборності, у зв’язку з яким на початку тижня припинили подачу теплоносія до будинків на просп. Соборності, 24а, вул. Воїнів-афганців, 4, 6, вул. Кравчука, 22, 24, та дитячого садочка №10. Роботи із заміни аварійної ділянки мережі завершили 2 листопада, після чого послугу відновили для усіх споживачів.

Витік теплоносія на вул. Шопена, через який з 1-го до вечора 2-го листопада була припинена послуга з постачання теплової енергії для групи будинків на просп. Волі, 17, 19, 23, вул. Шопена, 4, 10, вул. Коперника, 1, вул. Будівельників, 11, та вул. Бандери, 24, 26. Для останніх двох будинків через проблеми на внутрішньобудинковій системі послугу обіцяють відновити 3 листопада.

Окрім того, після виявлення та ліквідації витоку на внутрішньобудинковій мережі, опалення відновили для житлового будинку на вул. Сенаторки Левчанівської, 2.

«Тривають роботи з ліквідації витоку на вул. Дружби Народів. Очікується, що опалення для будинку на вул. Дружби Народів, 7, буде відновлено сьогодні після завершення робіт. А для завершення робіт з ліквідації витоку під дорогою на вул. Ковельській, через який опалення не подається до будинків на вул. Ковельській, 1, 3, 9, у суботу, 4 листопада, організовано додатковий робочий день», – повідомили тепловики.

Наступного тижня розпочнуть роботи з відновлення опалення для будинку на вул. Хурсенка, 50, а також відновлення постачання гарячої води для мешканців будинків на просп. Відродження, 1, 1а, просп. Відродження, 9, 11, вул. Захарова, 12, 14, вул. Мазепи, 4.

Інформація щодо усіх аварійних ситуацій – за номером: 0 800 21 55 21.