Льотчик Вадим Ворошилов з позивним Karaya з Луцької бригади став обличчям українського ювелірного бренду SOLO.

Про це пише Конкурент.

Для виготовлення прикрас SOLO for Diamonds використали вирощені в Україні діаманти. Завдяки цьому учасники змогли відтворити кожну задуману ідею: обрати камені різної форми, кольору чи характеру, запропонувати власне бачення обрамлення та закласти важливий сенс.

«SOLO By… — це історії кохання від ювелірного бренду SOLO for diamonds, виражені в авторській колекції каблучок з вирощеними діамантами. Над колекцією працювали 10 відомих українців з різноманітних сфер, а 50% прибутку від прикрас буде передано на відбудову України через платформу UNITED24», – йдеться в рекламній кампанії бренду.

Каблучка Вадима – особлива, і за силуетом нагадує літак. Родзинкою прикраси стало гравіювання всередині, в якому криється вся суть витвору та кохання: в небі і на землі.

Вадим зізнається, що для нього сімʼя — це і є любов. Це два переплетені поняття, які будують майбутнє.

«Сімʼя – це саме те, заради чого український народ зараз виборює право на життя та любов», – ділиться він.

Проєкт обʼєднав 10 видатних та яскравих українців, які поділилися своїм баченням каблучок, що є втіленням сімʼї та кохання. Героями SOLO By…, що створили унікальні прикраси з вирощених діамантів за власними дизайнами, стали: співачка JAMALA, українська фехтувальниця Ольга Харлан; льотчик-винищувач Вадим Ворошилов (KARAYA); українська волейболістка Юлія Герасимова; співачка ROXOLANA; засновниця DressX Дарія Шаповалова; засновниці GUNIA Project Наталія Каменська та Марія Гаврилюк; перша українська диджитал-інфлюенсерка, розроблена XR-студією FFFACE.ME Astra Starr; українська модель Наталія Гоцій та засновниця SOLO for diamonds Юлія Кушер.