Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Рожищанка Людмила Бессонова стала учасницею проєкту французької неурядової гуманітарної організації ACTED і її заявка отримала схвалення та була профінансована грантовими коштами.
Про це розповіли на сайті Рожищенської міськради.
Людмила Бессонова - кравець легкого жіночого одягу. Здобувши професію у Берестечківському професійно-технічному училищі №27, все життя займається шиттям. Працювала у філії Будинку побуту «Веселка» у Єлізаветині, пізніше на колишній фабриці «Динамо», на швейному підприємстві у Луцьку, і навіть коли їздила на заробітки у Польщу, теж працювала за професією. А у вільний від роботи час шиє друзям, рідним та знайомим вдома.
Кравецька справа стала для Людмили Бессонової не просто улюбленим заняттям, а й джерелом доходу.
Жінка давно хотіла змінити свою швейну машинку та оверлок, на яких працювала понад два десятки літ, придбати нові та сучасні, і саме проєкт став для рожищанки шансом для втілення її мрії.
- Про сам проєкт від французької неурядової гуманітарної організації ACTED мені розповіла знайома з Підгайцівської громади, де ця ініціатива впроваджувалася раніше. А через певний час я прочитала про реалізацію цього ж проєкту у Рожищенській громаді. І вирішила заповнити заявку, - розповідає Людмила Андріївна. - Чи вірила у те, що вдасться залучити грантові кошти? Надіялася, адже досвід хорошої знайомої переконував – цей проєкт реально працює. Згодом отримала дзвінок від експертів проєкту про перевірку господарської діяльності і надія зміцніла.
У результаті, завдяки участі у грантовій програмі, кравчині вдалося повністю оновити та модернізувати своє робоче місце. Людмила Бессонова придбала сучасні промислові швейну машинку та оверлок відомого виробника BRUCE , парогенератор з праскою та розкрійні ножиці.
Людмила Андріївна результатом участі у проєкті задоволена та радить використовувати усі наявні можливості для власного розвитку.
- Працювати на новому швейному обладнанні – це не лише справжнє задоволення, а й можливість надання якісних кравецьких послуг, - підсумовує Людмила Бессонова.
Попередній допис
©2024 uaGit
Коментарі