Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Школярі та вчителі луцького ліцею №15 організували благодійний ярмарок, щоб допомогти українським воїнам. Діти збирали гроші на рацію для випускника школи, який зараз на фронті в радіотехнічних військах.
Про це розповіла Суспільному волонтерка й випускниця ліцею Олександра Лисак.
З її слів, через такі благодійні заходи волонтерам вдається закривати важливі запити для бійців. Таку ж акцію в школі влаштують повторно через тиждень.
«Я коли дивлюся на цих хлопців 18-річних, хочу зробити для них все і ще більше, ніж можливо. По маленькій крупинці, по маленькому печиву, по маленькій свічці ми збираємо дуже великі суми й купуємо те, що необхідно», – каже Олександра Лисак.
Вона волонтерить від початку війни, з 2014 року. На благодійний ярмарок привезла речі, які знайшла на фронтових шляхах.
«Це трофейні форми, тубуси, різні упаковки з боєприпасів, частини з бойових ракет, сухпайки і все, щоб діти бачили, що це не жарти, що війна – справжня», – додає лучанка.
До благодійної справи задля ЗСУ долучилася 16-річна Ельвіра Щаслива. Разом із однокласниками продавали домашню випічку: желе, пиріг та кекси.
«Ми всі чекаємо перемоги, і тому наша школа організувала такий захід. Волонтери допомагають ЗСУ, а ми долучилися до цієї справи», – каже десятикласниця.
Завчасно до волонтерської події підготувалася школярка Софія Гладка, яка самостійно приготувала фруктове желе та спекла рогалики зі сливовим варенням.
«Я роблю це для допомоги ЗСУ, дуже вірю в нашу перемогу, тому вирішила зробити побільше, щоб всім дітям вистачило», – зазначає школярка.
Долучилася до шкільного ярмарку мама школяра Олена Шевчук. Її молодший син навчається у ліцеї, старший боронить Україну.
«Він був в АТО п'ять років, потім приїхав додому і з початку повномасштабної війни пішов сам. Він нічого в нас не просить, якщо треба. То вони між собою там, а так каже, що все є», – розповідає жінка.
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі