Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Лучанка розробила настільну гру «На емоціях», яка допомагає розібратися та врівноважити свій емоційний стан.
Як прийшла ідея для створення гри, кому вона підходить, як її можна використовувати, скільки емоцій закладено у грі та скільки їх в людини, як гра допомагає людям, які пережили травматичні події, чи використовують гру військові, які відгуки вже отримують від людей, які користуються, що про гру каже психолог, розповіла в прямому етері ГІТу авторка гри "На емоціях" Катерина Білохвіст.
Гра «На емоціях» - це така розробка, яка пішла з власного досвіду.
«Ще до початку війни я почала займатися з психотерапевтом і десь для себе зрозуміла, що не тримаю фокус на емоціях, тобто маю не дуже здорове ставлення до свого емоційного стану. Саме тому я вирішила зайнятися цим глибше і вивчити цю тематику. Я зробила невеличкі прототипи і почала використовувати у своєму житті, аналізувати свій день по цих картках. Потім ми почали грати в цю гру з друзями і зрозуміли, що насправді ця проблема стосовно емоцій не лише у мене, але вона є також у моїх знайомих та мого оточення. Тоді пазли в моєму житті так склалися, що я разом з командою змогла створити готовий продукт, який зараз використовує вже близько 60-70-ти людей в різних сферах життя.», - розповіла Катерина.
Дівчина не психолог, але коли створювала цю гру, то консультувалася з психологом.
«Емоцій є багато і особисто я для себе виписала на початку, коли створювала цю ідею - 165 карток. Але емоції повторюються, тому в нашій колоді 75 карток – це основні емоції. Це освітня гра, її можна грати, як в розважальному форматі, але там закладена робота розуміння власних емоцій, того, що відчувають інші люди. В нашій колоді 10 базових варіантів, як в неї можна грати. Оскільки на картках написані емоції, то кожна людина може придумати тренд або спосіб, як ними грати тому – це інструмент який можна по-різному використовувати, головне аби була фантазія. », - поділилася Катерина Білохвіст.
Гру можуть використовувати також психологи та психотерапевти.
Детальніше про те, як ця гра допомагає справлятися з постравматичними подіями , дивіться у відео.
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі