Депутати проголосували за скасування рішення від 9 березня 2021 року про реорганізацію КП «Волинська обласна психіатрична лікарня» та приєднали його до Волинського медичного центру терапії залежностей.

Відповідне рішення ухвалили у четвер, 16 березня, під час засідання сесії Волинської обласної ради, пише ВСН

Річ у тім, що за останній рік психлікарня набула нового значення та можливостей у наданні послуг.

«У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації заклад, який налічував 130 ліжкомісць, зараз має 617 пацієнтів. Зважаючи на те, що у майбутньому ми хочемо його (заклад, - ред.) укрупнювати і робити потужний центр психіатричної реабілітації та охдоровлення, ми менше приєднуємо до більшого», - коментує рішення начальник відділу з питань управління об'єками спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та земмлями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Олена Кузьменко.

Мова йде про те, що після реорганізації саме психіатрична клініка стане правонаступницею усіх майнових і немайнових прав комунального підприємства «Волинський медичний центр терапії залежностей». У попередньому рішенні було навпаки - правонаступником мав стати центр терапії залежностей.