Луцький міський голова Ігор Поліщук оглянув ділянку українсько-білоруського кордону, що у зоні відповідальності 6-го Волинського прикордонного загону.

Протяжність території, яку охороняють наші прикордонники та бійці тероборони, – понад 200 кілометрів.

«На кордоні повним ходом триває укріплення рубежів. Фінансово цьому сприяє і держава, і чимало волинських громад – Луцька у їх числі. На оборонні редути ми виділили 2,5 мільйона гривень. Зводять фортифікаційні споруди, спостережні вежі, копають протитанкові рови, ставлять бетонні й сіткові паркани. Вони заввишки у три метри й обтягнуті колючим дротом – єгозою. Аби заощадити виділені кошти, інженерно-будівельні роботи прикордонники проводять власними силами, без підрядників», – зазначив мер Луцька.

Також військові нарощують систему відеоспостереження. Наразі куплено і встановлено 16 відеокамер, 9 з них – тепловізійні, що можуть продивлятися територію на 5-7 км в глибину уночі.

«Звернув окрему увагу і на мобільну сонячну електростанцію. Вона теж уже працює й допомагає підживлювати багато об’єктів. Будемо й надалі допомагати, адже надійна оборона нашого краю – запорука відносного спокою його жителів», – додав Ігор Поліщук.