Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
У Луцьку організували фотосесію для дітей з аутизмом та їхніх мам. Зустріч у фотостудії відбулася під гаслом «Окрилені безмежною любов'ю».
Про це розповіла Суспільному голова громадської організації «Повір у себе» Інна Гачукова.
Зараз в організації – 31 дитина. Найстаршій 20 років, наймолодшій дівчинці – чотири.
Зі слів Інни Гачукової, фотосесії для дітей та мам організовують уже вчетверте, такі зустрічі дарують позитивні емоції, нові навички, досвід та допомагають дітям соціалізуватися.
«Мами 24/7 проводять час із дітьми. Була ідея – не лише показати награні емоції радості та щастя, а показати усі емоції: любов, смуток, радість – усе те, що переповнює чи переповнювало мам впродовж усього життя з дитиною із аутизмом», – говорить голова громадської організації «Повір у себе».
Лучанка Олександра Гаврилова прийшла на фотосесію із дев'ятирічним сином. Діагноз «аутизм» Данилу поставили в три із половиною роки.
В громадській організації Данило займається п'ять років. Жінка каже: фотосесії допомогли сину стати більш врівноваженим.
«Фотосесія для нас – це показати ті емоції, які є в дитини з аутизмом, тому що вони дуже часто міняються. Він сміється, а через 30 секунд починає плакати, злитися, а потім знову сміятися. Показати суспільству наших дітей, щоб суспільство їх не боялося», – ділиться матір.
Голова організації «Повір у себе» Інна Гачукова каже: нині сім’ям, в яких виховуються діти з аутизмом – непросто, адже державної підтримки бракує. Своїм особистим досвідом та діяльністю, говорить, намагається підтримувати батьків.
«Наші діти – у батьківських організаціях, які створені батьками. Це добре, але не те, чого ми хочемо. Нам потрібні і центри денного перебування, потрібно їх створювати. Батьків треба заряджати позитивом, підтримувати їх. Наша фотосесія націлена на те, щоб суспільство побачило наших дітей»., – говорить Інна Гачукова.
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі