Волинянка Богдана Конашук на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону здобула три медалі: два «золота» та одне «срібло».

Змагання майже тиждень тривали у місті Мідвей, штату Юта в США. У складі національної паралімпійської збірної команди України з лижних перегонів та біатлону волинянка Богдана Конашук здобули три нагороди, - пише Суспільне.

Перше «золото» Богдана Конашук здобула 4 березня у класі стоячи, в індивідуальній гонці на дистанції 12,5 кілометрів.

У четвертий день змагань, 5 березня, в біатлоні, спринті на 7,5 кілометрів у спортсменки з Волині – «срібло».

В останній змагальний день, Богдана Конашук здобула другу «золоту» медаль у гонці переслідуванні.

Загалом, у Кубку світу брали участь спортсмени з 18 країн світу, Україну представляли 12 паралімпійців. У переддень до завершення етапу Кубку світу, у доробку України була 31 медаль: 12 золотих, 9 срібних та 10 бронзових.

Довідково: Богдана Конашук – членкиня збірної паралімпійської команди України. Майстер спорту України (біатлон–ураження опорно-рухового апарату, 2016 р.), учасниця ХІІ зимових Паралімпійських ігор (Південна Корея, 2018 р.), чемпіонатів та Кубків світу з зимових видів спорту. Наразі представляє Волинську область, місто Луцьк.