Через збільшення кількості відвідувачів луцький ЦНАП потребує збільшення чисельності штату на 5 працівників. Це допоможе, зокрема, покращити якість обслуговування і швидкість надання послуг, на що нарікають люди. А працівники і так працюють без обідньої перерви.

Про це стало відомо у середу, 26 квітня, під час засідання сесії Луцької міської ради, - пише ВСН.

У проєкті рішення йдеться про те, що потреба у додаткових працівниках пов'язана із збільшенням кількості відвідувачів, що звертаються за послугами до ЦНАПу, в тому числі до його філій та віддалених робочих місць.

«Якщо у 2022 році до ЦНАП звернулося 225 тисяч громадян, за три місяці 2023 року вже зареєстровано – 78 тисяч. Щодня ЦНАП відвідує від 800 до 1 400 громадян. Така кількість відвідувачів спричиняє збільшення часу очікування у черзі, викликає нарікання замовників та впливає на рівень задоволеності якістю обслуговування.
Працівники департаменту ЦНАП забезпечують прийом відвідувачів протягом 40 робочих годин в тиждень без обідньої перерви», - йдеться у тексті рішення.

Зазначається, що наразі прийом відвідувачів здійснюється 46 працівників: з них 2 на філіях та 5 на віддалених робочих місцях почергово. Окрім цього, здійснюється надання адміністративних послуг мобільним адміністратором для пільгових категорій громадян за місцем їх проживання.

Збільшення штату зменшить рівень соціальної напруженості серед мешканців громади, підвищить якість та оперативність надання адміністративних послуг, збільшить надходження до місцевого бюджету за рахунок сплати адміністративного збору за надання послуг з оформлення біометричних документів.