Шукаєте, що почитати, щоб не просто зайняти час, а й отримати задоволення та користь від прочитаного? Звісно, вибір твору зазвичай залежить від особистих уподобань, але якщо точно, не знаєте, що підійде, варто звернути увагу на популярну прозу. Саме в цьому жанрі можна знайти багато не лише захопливої літератури, а й сповненої глибокого змісту, такої яка мотивує на зміну життя на краще. Наприклад, книга «Кафе на краю світу» - явне тому підтвердження, проте не будемо забігати наперед і детально розглянемо найкращі твори.

Ловець повітряних зміїв 

Роман вважається одним із найемоційніших та найпотужніших творів, виданих за останні 20 років. Він привертає увагу читача до глибоких питань існування людства, викликаючи сильні емоції, дає фундамент для роздумів, слугує натхненням для звершень. Халеда Хоссейні написав книжку в простій зрозумілій формі, але висловив у ній складні проблеми та перипетії. Пориньте в атмосферу Афганістану з 1975 року та пройдіть шлях разом із головним героєм – Аміром.

З крові й попелу

Ще одна сучасна зарубіжна проза, котра стала бестселером. Унікальний твір, що вразить захопливим сюжетом, емоційним стрижнем та цікавими персонажами. Поєднуючи в собі водночас романтичні елементи та «високу» фантазію, він став улюбленим чтивом у любителів різних жанрів. З перших рядків книга переносить в унікальний світ, захоплює магічними сутичками, переплетенням міфології, інтриг, таємниць, безліччю загадок. Старанно Дженіфер Арментраут опрацювала персонажів, що виділяються характером, стійкістю, а також над розв’язкою історії, яку читати вже точно не буде нудно.

Кафе на краю світу

Читаючи цей твір, ви безумовно забудете про метушню і замислитеся над важливими питаннями. Він обов’язково підштовхне до глибоких роздумів, надихне на пізнання себе, дасть вогник надії та просто дозволить насолодитися цікавою історією. Книга «Кафе на краю світу» має оригінальну концепцію, побудовану на межі існування загадкового світу. Має чудове смислове навантаження, торкаючись таких думок, як сенс життя та смерть, кохання й доля, а також ідентичність. Крім того читача привабить унікальний легкий для сприйняття стиль письма, розмаїття персонажів.

Місячне дитя

Серія книжок, що вирізняється захопливим сюжетом, цікавим обігруванням персонажів і відомих казок, а також футуристичною атмосферою. Тут побудований незвичайний світ із кіборгами, унікальними героями, в який поміщені мотиви, наприклад, «Попелюшки», «Сплячої красуні» або «Рапунцель». Ця сучасна зарубіжна проза через небувалу популярність уже надбала статусу бестселера. Читача приваблять казкові елементи, присутність наукової фантастики, фентезі та романтичних нот. У кожному романі розкриваються світи, таємниці, загадки світобудови.

З Лондона з любов’ю

Завершує нашу добірку романтична література, яка написана американською письменницею Сарою Джіо. Твір втягне читача в захопливу любовну історію, відправить в емоційну подорож і занурить у приголомшливу атмосферу Лондона. Книжка обов’язково сподобається своєю романтикою, легким стилем написання та персонажами, які буквально ожили.