Чи проводити святкові заходи з приводу закінчення навчального року на Волині цьогоріч кожен із закладів освіти вирішуватиме самостійно. Щоправда, і великі школи, і менші сільські повинні забезпечити безпекові умови.

Про це під час брифінгу щодо завершення навчального року 2022-2023 у четвер, 25 травня, розповіла заступниця начальниці управління освіти і науки Волинської ОДА Тетяна Соломіна, передає ВСН.

За її словами, школам надана самостійність: академічна, кадрова й фінансова, тому рішення ухвалюється на місцях. І додає, що директор школи, залежно від вимог законодавства, визначає проведення таких заходів.

«В основному свято останнього дзвінка відбувається 26-30 травня. Якщо школа велика, то дітей розводять у часі, дотримуємося безпекових умов і на випадок тривоги всі спускаються в укриття. Початкова ланка – одна лінійка, 5-8 класи – інша, 9-11 – ще інша», – пояснює пані Тетяна.

Якщо це сільська маленька школа, зауважує, вони теж повинні зорганізуватися і щоб дотриматися безпекових умов, і щоб дітей не позбавити свята.

Тетяна Соломіна розповідає, що цьогоріч у багатьох школах ухвалити рішення, згідно з яким замість квітів вчителям будуть донати для ЗСУ, адже завдяки їм є можливість проводити святкування.