Самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко госпіталізований у критичному стані після зустрічі з російським диктатором володимиром путіним.

Про це заявив білоруський опозиціонер Валерій Цепкало.

Лукашенка після зустрічі з путіним за зачиненими дверима терміново доправили в Центральну клінічну лікарню москви, де зараз він і перебуває. На повернення його зі стану, оціненого лікарями як критичний, були спрямовані найкращі фахівці.

«Для лікування лукашенка у Москві залучили провідних фахівців. Проведено процедури з очищення крові, стан лукашенка визнано нетранспортабельним. Організовані зусилля з порятунку білоруського диктатора мали на меті розвіяти спекуляції щодо нібито причетності кремля до його отруєння. Незалежно від того, одужає він чи ні, лікарі попереджають про можливість рецидивів», – повідомив білоруський опозиціонер.

Валерій Цепкало закликав світову спільноту зробити усе можливе задля проведення у білорусі чесних виборів.

Пізніше Цепкало додав, що спостерігається спроба пояснити перебування Лукашенка в Центральній клінічній лікарні Москви управління справами президента РФ медичним обстеженням.

«Поява такої версії цілком природна, як спроба приховати реальний стан пацієнта, який, як і раніше, залишається важким. Попередні випадки здоров'я, що похитнулося, так само намагалися замовчати. Так і в цьому випадку, щоб не викликати підозри, його літак був навіть відправлений до Мінська», – стверджує опозиціонер.