У Луцьку 29 травня з 8:00 перекрили рух транспорту від Київського майдану до вулиці Шопена. Причиною цього є продовження ремонту на проспекті Волі.

Про це Суспільному розповів патрульний поліцейський Михайло Торгунаков, який регулює рух транспорту.

Поліцейський каже, що регулює дорожній рух, бо багато водіїв їдуть в поліклініку або на обслуговування прилеглої території, то їх пропускають.

Працівники "Луцькавтодору" готують дорожнє полотно під вкладання верхнього шару асфальту, – розповідає шляховий робітник Микола Ліщук. Каже: його бригада, починаючи від Київського майдану, вирізає та вибиває асфальт біля ливневих решіток та люків, щоб підняти їх рівень.

Протяжність дороги, де планують покласти ще один шар асфальту – півтора кілометра, говорить помічник майстра Сергій Кратюк.

Відповідно до інформації, що оприлюднили на сайті Луцької міської ради до завершення ремонтних робіт об'їзд перекритої ділянки буде через вулиці Коперника та Глушець. Через це зранку на Коперника виник затор, розповіли водії автівок, із якими поспілкувалося Суспільне.

Скільки часу буде перекрита центральна частина Луцька, сказав перший заступник директора департаменту ЖКГ Сергій Гаврилюк, поки не може спрогнозувати. З його слів, це точно на декілька тижнів. Усі роботи з реконструкції проспекту Волі, які, зі слів Сергія Гаврилюка розпочали ще 2021-го, планують завершити до кінця року.