Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Проєкт «Прозорі міста» підтримує органи місцевого самоврядування, в рамках якого дослідили прозорість міст.
Скільки існує проект, які показники дало дослідження, які міста показали найвищі результати, за якими індикаторами визначали прозорість міст, які фактори впливали на меншу прозорість в різних містах, розповіла в прямому етері ГІТу керівниця програми «Прозорі міста» ГО TI Ukraine Олена Огороднік.
«Проєкт «Прозорі міста» працює вже понад 5 років – це є програма ГО TI Ukraine і основна мета є підтримка органів місцевого самоврядування, а також наснаження їх на прозору та просвітну роботу. За останній рік змінився контекст в якому ми працюємо, після повномасштабного вторгнення ми провели адаптоване дослідження, змінили повністю методологію яка би відповідала вимогам воєнного стану і обрали для оцінювання 70 міст з 18 областей, тобто муніципалітети, які наближені до лінії розмежування, а також ті, які перебували в окупації більше 6 місяців - ми не оцінювали їх, тому що розуміємо іншу пріоритетність в роботі. Однак, за результатами дослідження прозорими містами були визначені Львів, Мукачево та Дніпро. Серед міст десять є частково прозорими, решта міст, на жаль, непрозорі, проте варто зазначити, що ця непрозорість не означає автоматичну не доброчесність цих міст або наявність корупційних ризиків, варто враховувати контекст та 10 чинників, які були пов’язані з обмеженням воєнного стану», - розповіла пані Олена.
Деталі дивіться у відео.
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі