Блогерка з Києва Катерина Т. оскандалилась заявою про Patriot. Вона заявила, що систему ППО потрібно «відправити на захід України, бо вона хоче виспатись». І це при тому, що саме Patriot може збивати балістичні ракети «Іскандер», які російські окупанти запускають по столиці.

Про це пише телеграм-канал «Київ оперативний», опублікувавши відео з Instagram скандальної блогерки.

Блогерка Катерина Т., яка підписана в Instagram під ніком «moon_girl888», записала відео, яке обурило українців. Вона вигадала те, що якщо з Києва забрати систему ППО, яка щоночі рятує людські життя, то «вона нарешті виспиться».

«Сьогодні мучить одне запитання, а чи можна цей грьобаний Patriot кудись забрати, наприклад на захід України. Щоб просто виспатись, хай трохи вони не посплять. Бо щось дуже розслабились навіть під час комендантської години. А ми поспимо. Сподіваюсь за таке бажання наша країна в СБУ не викликає, бо маразму і так вистачає», - цинічно заявила Катерина Т.

Після скандалу 33-річна жінка закрила доступ до своїх сторінок в соціальних мережах. Проте користувачі опублікували скандальні скриншоти, в яких жінка у тому, що росіяни масово вбивають українців звинуватила США. Вона також заявила, що «Україна вдає з себе пухнасту». 


«Сподіваюсь »пухнастики« подавляться кров'ю своїх дітей. А люди відкриють очі та зрозуміють, що нас тут усіх вб'ють. А хто не загине від ракет - помре від голоду», - повторила киянка наративи російської пропаганди.