На одній з вулиць Ковеля велосипедист незвичним способом пересувався містом: однією рукою керував велосипедом, а іншою тримався за вантажівку. Така їзда призвела до падіння та травм чоловіка.

Про це повідомили у патрульній поліції Волині, пише ВСН.

У суботу, 8 липня, близько 23-ї години екіпаж поліції патрулював вулицею Незалежності. В цей час поліцейські помітили вантажівку, яка стояла з увімкненою аварійною сигналізацією. Підійшовши ближче, інспектори виявили чоловіка з ознаками алкогольного сп’яніння, який лежав поблизу автомобіля, а небайдужі громадяни надавали йому домедичну допомогу. У той момент на місце саме приїхала швидка.

Що трапилося з громадянином стало відомо, коли очевидці події продемонстрували патрульним відео. На ньому чітко видно, що цей чоловік їхав на велосипеді, тримаючись за вантажний автомобіль. А невдовзі, через його різкий маневр, впав.

«Такі випадки є неприпустимими та можуть нести тяжкі наслідки як для порушника, так і для тих, хто його оточує. Зазначимо також, що за перше півріччя 2023 року на дорогах Волині травмувалися 36 велосипедистів, ще 4 — загинули. Звісно, не всі із цих ДТП сталися з вини власників двоколісних. Однак їм завжди треба пам'ятати про ПДР», - йдеться у дописі.