Представникам усіх силових структур області, а також мешканцям Луцька 4 липня у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки організували тест на незламність, – розповіла Суспільному Ольга Шмігель, начальниця відділу управління патрульної поліції.

Тест на незламність — це жорсткий комплекс вправ, започаткований американським лейтенантом підрозділу морських котиків Майклом Мерфі, його ще називають тестом Мерфі, — каже Ольга Шмігель. За її словами, він передбачає 1600 метрів бігу, 100 підтягувань, 200 віджимань, 300 присідань та знову 1600 метрів бігу. На проходження тесту передбачено 55 хвилин. Усі вправи, – говорить Ольга Шмігель, – обов’язково виконуються почергово та у бронежилетах.

На проходження тесту Мерфі зареєструвалося 16 учасників, троє з яких – з Рівного. 44-річний Дмитро Вандзак майже 27 років працює рятувальником. Говорить: виконувати комплекс вправ важко, але нашим захисникам — складніше.

Ще один учасник тесту – 24-річний Юрій Жуков. Чоловік два роки працює патрульним. Каже: прийшов спробувати власні сили — пройти тест Мерфі — та підтримати колег. "Раніше виконував усі вправи тесту Мерфі, але без бронежилета, тому цікаво, як буде цього разу", – каже патрульний.

Тест на незламність організували Департамент сім’ї та молоді Луцької міськради разом з патрульною поліцією, – розповів Андрій Булковський, заступник директора департаменту.