Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Російський апарт «Луна-25» припинив своє існування внаслідок невдалого «приземлення» на Місяць.
Що це за апарат, наскільки він був важливий для росіян, як довго вони над ним працювали і чому місія провалилася, розповів в прямому етері ГІТу Андрій Колесник експерт з питань космічної діяльності.
«Слід зазначити, що дослідження місяця було дуже важливим для Радянського Союзу була гонка із США, хто перший сяде на Місяць і першими це зробили автоматичні станції Радянського Союзу, але першими людьми на Місяці стали американці. Отже, місячна програма Радянського Союзу завершилась у 1976 році, коли остання автоматична станція «Луна-24» намагалася доставити з поверхні Місяця ґрунт на землю для вивчення його складу. Потім, протягом 47 років жодна автоматична станція з терен колишнього Радянського Союзу не була допущена до Місяця і звичайно, не було спроб зробити посадку на поверхні Місяця. Повернутися до місячної програми в країні агресора вирішили ще більше 10-ти років тому. Для цього була вигадана нова місячна програма, але в порядок нумерації станції вони залишили Радянський. З 2012-го року вони почали фінансування цієї програми, вона склала приблизно 200 мільйонів доларів. Вона не змогла досягти свого успіху оскільки під час маневру на орбіті навколо Місяця станція втратила керування і скоріше за все розбилася, як офіційно про це каже Роскосмос. », - розповів експерт.
Чому станція розбилася і чи пов'язано це з місцем яке обрали для приземлення росіяни, дивіться у ВІДЕО.
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі