Напередодні Дня знань у Палаці учнівської молоді (ПУМ) відбулися дві благодійні акції, які полегшать процес підготовки до нового навчального року окремим категоріям родин Луцької громади.

Зокрема, 390 учнів 1-4 класів із числа внутрішньо переміщених осіб отримали від Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні рюкзаки з усім необхідним шкільним приладдям. Загалом у школах Луцької громади навчається понад 750 дітей-переселенців.

Цього ж дня в ПУМі відбулася традиційна акція “Скоро до школи”. В урочистій обстановці 320 дітей з числа пільгових категорій, котрі підуть у перший клас, отримали із рук керівників громади перші в своєму житті шкільні портфелі.

Присутній на акції Луцький міський голова Ігор Поліщук привітав школярів та їхні сім’ї з прийдешнім Днем знань та побажав успішного навчального року.

Присутніх також привітала заступник міського голови Ірина Чебелюк. Вона ж вручила першокласникам та школярам рюкзаки з повним набором навчального приладдя – зошитами, ручками, щоденником, альбомом, фарбами, пластиліном, ножицями, клеєм, олівцями.

Як повідомила начальник управління соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Луцької міської ради Ліна Галан, рюкзаки для учасників акції куплені коштом міського бюджету. Вона також додала, що досвід попередніх років акції засвідчив: придбаних зошитів, ручок, олівців та іншого дитині вистачає на весь навчальний рік.