Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
В українському суспільстві склалося різне ставлення до переходу на зимовий час. Декому це подобається, тому що можна поспати на годину довше.
А інших – навпаки це дратує, бо швидше темніє на вулиці, – пише 24 канал.
Змінювати час в Україні почали ще у 1981 році, щоб продовжити світловий день. А вже у 1996 році на державному рівні визначили, що на зимовий час переходимо в останню неділю жовтня о 4 ранку. Щодо літнього часу, то його змінюємо в останню неділю березня о 3 ночі.
За традицією в Україні стрілки годинника переводять 2 рази у рік, а саме – восени та навесні. Це відбувається задля відповідності біологічного часу календарному. Інша причина теж досить зрозуміла – щоб заощадити електроенергію.
Перехід на зимовий час у 2023 році відбудеться 29 жовтня о 4:00. Годину змінюють традиційно саме в неділю, аби люди змогли легше звикнути до нового часу.
Перехід на зимовий час
Такі гаджети, як комп'ютери, планшети, смартфони переходять на новий час автоматично. А от у старих мобільниках та механічних годинниках необхідно змінювати час самостійно.
Для легшого переходу на новий час фахівці радять:
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі