Антон Дудік з Луцька дебютував за основну команду Карлайла в Першій лізі Англії.

Про це повідомляє Sportarena.

У матчі проти Кембрідж Юнайтед (17 лютого), який завершився з рахунком 0:4, 19-річний півзахисник вийшов на поле на 64 хвилині.

Юний лучанин отримав оцінку від Sofascore — 6.7.

Довідково: 19-річний волинянин Антон Дудік, який нещодавно підписав контракт з Карлайл Юнайтед, вже відзначився дебютним голом на регіональному турнірі Cumberland Cup. Карлайл Юнайтед виграв з рахунком 4:1 у футбольної команди Пентріт з однойменного міста. Антон провів на полі 74 хвилини й окрім забитого голу відзначився ассистом.

Дудік – вихованець Академій луцької Волині та донецького Шахтаря. На початку повномасштабного вторгнення він разом з матір’ю виїхав спочатку у Польщу (де виступав за вроцлавський Шльонск), а потім в Англію.