У Ковелі відбулись всеукраїнські змагання із зимового тріатлону в приміщенні «Kovel Indoor Triathlon 2024”. Організатори - Федерація тріатлону міста Ковеля та управління культури, молоді, спорту та туризму.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Серед учасників - команди Ковеля, Луцька, Рівного, Вараша, Києва та Львова. Загалом понад 60 спортсменів - діти від 8 до 16 років та дорослі.

Змагання відбувались в три етапи: плавання, їзда на велосипеді та біг.

Перший - учасники долали у басейні КДЮСШ ім. Є. Кондратовича. Другий - у центрі діалогу культур ім. Ружинських на професійних інтерактивних велосипедних станках, біговий - на доріжках стадіону.

Серед дорослих перше місце посів Дмитро Стецюк з Рівного, друге і третє – вибороли лучани Богдан Клімович та Тарас Третяк.

У категорії 13-16 років перемогла ковельчанка Євгенія Сарапіна, ще одна представниця нашого міста Олена Новосад (8-9 років) була другою.

Переможці та призери змагань у вікових категоріях отримали нагороди, дипломи, призи від спонсорів: кінотеатру «Премʼєра», магазину «Велопрогрес», ФОП Кривошук О.В..

Усі учасники були відзначені памʼятними медалями.