Автор та виконавець хітів: «руський корабль», «Молитва солдата», «Мова» BURLA випустив пісню до 10-річчя російсько-української війни.

Новий сингл BURLA має назву «10» та присвячений 10- рокам війни в Україні, яка почалася ще у 2014 році. 

Головна ідея пісні та кліпу полягає в тому, що Українці – нащадки козаків та відважні воїни, які століттями відстоювали існування нації. Демон атакував наших предків, але вони вистояли й саме тому сьогодні живуть та існують сучасні українці, - йдеться в описі до кліпу пісні.

«На нас випала доля так само воювати за свою землю і вже понад 10 років наше покоління б'ється за існування нації. Ми вистоїмо так само як наші пращури! Сьогодні у кожного свій фронт. Ми музиканти – створюємо нову українську музику, яка нарешті звучить по цілому світі та збираємо своїми виступами гроші на українську армію», – поділився BURLA

Слова написав Максим Бурла, а над музикою працював Сергій Ранов (RUNSTAR), який відомий по своїй співпраці з KAZKA, WELLBOY, Parfeniuk та багато іншими. Раніше хлопці вже співпрацювали по треках «Розтопи» та «Мова», які зайняли рейтингові позиції в YouTube та Shazam.

«Я не втомлююся повторювати та просити, щоб ми всі разом продовжували донатити на ЗСУ! Пам’ятайте, що спільними зусиллями ми зможемо подолати демона», – додав співак.

Пісня BURLA «10» доступна на всіх цифрових майданчиках, а кліп в YouTube та музичних телеканалах України.