Державна екологічна інспекція у Волинській області у липні 2023 року звернулася з позовом до суду про стягнення з порушника шкоди у розмірі понад 74 тисячі гривень за незаконну порубку дерев породи «Осика».

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Волинській області.

Матеріалами справи що надійшли до Інспекції від Камінь-Каширського РВП ГУНП у Волинській області по факту виявлення у лісовому масиві незаконної порубки порушником дев’яти сироростучих дерев породи «Осика» спеціалістами Інспекції було проведено розрахунок шкоди відповідно до Такс, затверджених постановою КМУ від 23.07.2008 № 665.

Відповідно до виконаного державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Волинської області розрахунку розміру шкоди заподіяної довкіллю внаслідок незаконної порубки становить 74 181 грн.

Оскільки від добровільного відшкодування заподіяних збитків порушник відмовився, було скеровано позов про їх стягнення в судовому порядку.

Волинський апеляційний суд постановив скасувати рішення суду першої інстанції та прийняти нове рішення, яким позов Державної екологічної інспекції у Волинській області задоволити повністю.

Головне фото Головне управління Національної поліції