14 березня на вулиці Данила Галицького у Луцьку померло півторамісячне немовля.

На місце трагедії приїхала швидка допомога, але врятувати маля не вдалося – дівчинка вже не дихала, - пише ІА Волинські новини.

Причиною смерті, відповідно до висновку лікаря, стало виснаження організму. Знайомі ж сім’ї говорять про недоїдання. Нині за цим фактом відкрите кримінальне провадження.

Поховали дівчинку у селі Самари Ковельського району, де проживає бабуся дівчинки.

Як повідомили односельчани, батьки дівчинки дуже молоді – матері днями виповнилося 19 років.

Зі слів батька дівчинки, того дня він як завжди пішов на роботу, на ринок, а згодом йому зателефонувала дружина й сказала, що дитина не дихає.

Як запевняють у лікарні, де стояла на обліку дитина, дівчинка народилася здоровою, була на грудному годуванні.

«На першому прийомі дівчинка теж була здоровою, батьків повністю проконсультували щодо догляду за немовлям, надали контактні дані лікаря», – сказала заступник медичного директора Руслана Заяць.

Зі слів речниці поліції Волині Ольги Бузулук, на місце трагедії виїжджала поліція, було виявлено тіло дівчинки без ознак життя.

«Попередньо, були ознаки виснаження. Тіло було направлено на судово-медичну експертизу. Вона триватиме кілька тижнів, щоб експерти могли з’ясувати причини та обставини трагедії. Відомості внесені до ЄРДР за ч.2 ст. 115 ККУ. Йдеться про смерть малолітньої дитини з поміткою нещасний випадок», – повідомили у поліції.