У п'ятницю, 12 квітня, у Луцьку «на щиті» зустрінуть 25-річного Героя Максима Устимчука.

Воїн був марксменом «Азову» та загинув при виконанні бойових завдань щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України у березні, - пише ВСН.

Волинян просять приїхати на місце зустрічі траурного кортежу та гідно провести захисника в останню путь.

Мешканець села Зміїнець Луцької громади Устимчук Максим Васильович, 08.10.1998 року народження, понад рік тому добровольцем пішов захищати Україну від ворогів. Воював у складі 12 бригади спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України за спеціальністю «марксмен» (піхотний снайпер).

Максим Устимчук був мудрим не по роках, любив читати та дотримувався моральних принципів самураїв. Навіть позивний собі узяв - «Токіо», мріяв після закінчення війни поїхати до Японії.

«Підійми себе над юрбою. Сховатися у свій панцир, як черепаха, значить взагалі не жити.

Самурай повинен мати дух героя», - йдеться в одному з семи основних принципів із кодексу честі самураїв.

Так і Максим, героїчно протистояв ворогові та героїчно загинув - у важких боях на Донеччині, поблизу села Терни, 7 березня нинішнього року.

Рідний брат полеглого захисника Іван Устимчук розповів журналістам ВСН, що траурний кортеж прибуде у п'ятницю, 12 квітня, між 9 та 10 годиною ранку. Зустріч «на щиті» відбудеться на вулиці Рівненській при в'їзді в Луцьк.

Об 11 годині Героя відспівають у Кафедральному соборі Святої Трійці, а поховають на кладовищі у селі Боголюби.

«Максим був дуже унікальною і специфічною людиною. Ерудований, скромний, відданий своїй справі та своїм принципам. Цінував своє життя і особистий час. Завжди доводив до кінця все почате. Рішучий, відповідальний, харизматичний воїн. Людина честі! Це був справжній цвіт нації, який віддав своє життя задля її збереження!» - поділився спогадами Іван Устимчук.

«Не важливо, скільки днів у твоєму житті, важливо скільки життя у твоїх днях», - писав Максим братові Івану.

Редакція ГІТу висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Вічна та світла пам'ять Герою!