Нещодавно в церкві Святителя Миколая Чудотворця нарешті відбулося богослужіння після її приєднання до Православної Церкви України.

Новиною на своїй сторінці у фейсбуці поділився декан Петро-Павлівського округу Ковельського благочиння і настоятель парафії протоієрей Андрій Сех.

«Перша служба українською мовою в селі Дарівка! Слава Богу за все!», – написав душпастир.

Відправу відвідало кілька сотень парафіян. Поприходили цілими сім’ями не лише з Дарівки, але й зі сусідніх сіл Голобської громади.

«Людей було битком набито. І в храмі, і на подвір’ї. То, знаєте, наче на Великдень», – поділився враженнями настоятель. За словами священника, настрій у всіх був дуже піднесений, радісний, люди підходили до нього та дякували, що той їх не лишив. «Було таке піднесення у всіх. Я кажу своїм парафіянам, що мені не дякуйте. Дякуйте один одному, бо це наша спільна перемога», – розповів о. Андрій Сех.

Нагадаємо, ще восени 2023 року парафіяни провели збори та проголосували за приєднання до ПЦУ. Вони звернулися до митрополита Луцького та Волинського Михаїла, аби той задовільнив їхнє прохання. І хоча з документами усе було гаразд, провести богослужіння у храмі вдалося лише зараз.

Місцевий батюшка не підтримав свою паству. Півроку парафіяни, серед яких і багато людей старшого віку, були змушені їздити на богослужіння в інші храми до сусідніх сіл.