У ліцеї міста Рожище відбудеться відкриття меморіальних дошок на честь загиблих випускників.
Про це повідомили у Рожищенській міській раді.
"14 травня 2024 року на території КЗЗСО «Рожищенський ліцей №2» відбудеться урочисте відкриття меморіальних дошок колишнім учням закладу, воїнам Сергію Іванову та Володимиру Острову, котрі віддали життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України", - йдеться у дописі.
Початок в 11.00 год.
Попередній допис
Наступний допис
Коментарі