13 травня у Рожищенській міській раді вручили посмертну нагороду захисника України Андрія Поліщука мамі загиблого Героя.
Нагороду вручив міський голова Вячеслав Поліщук та представник Другого відділу Луцького ТЦК та СП, - повідомили на сайті громади.
«За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, відповідно до Указу Президента України №2/2024 від 2 січня 2024 року солдата Андрія Георгійовича Поліщука нагороджено медаллю “За військову службу Україні” (посмертно)», - йдеться у дописі.
Нагадаємо, житель Топільна, військовослужбовець взводу снайперів Андрій Поліщук на псевдо "Дрон" загинув 14 квітня 2022 року в результаті артилерійського обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новобахмутівка Донецької області.
Попередній допис
Наступний допис
Коментарі