У Рожищенську громаду надійшла сумна звістка про те, що у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону м. Львова 26 травня 2024 року перестало битися серце старшого солдата, командира 2 механізованого відділення 100-ої окремої механізованої бригади Олександра Антоновича Морара, 1972 р.н., жителя с. Єлизаветин.

У бою з загарбниками чоловік отримав важке поранення у ноги, лікарі ампутували кінцівки і до останнього боролися за відновлення Героя. Та його серце зупинилося, - йдеться на сайті громади.

«Багатодітний батько, щирий українець та мужній Воїн віддав найдорожче – власне життя - заради мирного майбутнього своїх дітей та онуків, заради незалежності України. Висловлюємо щирі співчуття родині, сумуємо та розділяємо біль від цієї невиправної втрати», - йдеться у дописі.

Траур за загиблим Героєм триватиме з 27 до 29 травня 2024 року включно.

Протягом цих днів у Рожищенській громаді мають бути приспущені Державні Прапори України на адміністративних будинках місцевих органів державної влади й органів місцевого самоврядування, державних і комунальних підприємств, установ і організацій.

Про дату та час поховання Героя повідомлять пізніше.

Редакція ГІТу висловлює щирі співчуття рідним та близьким померлого воїна! Вічна пам'ять, честь і шана Герою!