Волонтерка та активістка з Рожища Вікторія Шварцкоп стала нареченою. Пропозицію одружитися зробив її коханий – військовослужбовець ЗСУ Михайло Захарчук.

Вікторія сказала «так». Гарною новиною пара поділилася у середу, 12 червня. Про це повідомляє Район.Рожище.

Михайло та Вікторія познайомилися на тренуванні громадської організації «Центурія» в жовтні минулого року. Довго спілкувалися, проте не зізнавалися, що подобаються один одному. Зустрічатись почали у символічному місці української ідентичності – на Майдані Незалежності у Києві.

Михайло родом з Рівненщини. Йому 19 років. Нещодавно він приєднався до Збройних сил України – одного з підрозділів Головного управління розвідки Міноборони.

«Разом ми проводили й планували вишколи для «бандерівців» й не тільки. Міша активно готувався до війни, проходив різні підготовки й в кінці травня долучився до ГУР МО», – розповідає Віка.

Щоб підтримати нареченого вона відкрила збір на авто для виконання бойових завдань його підрозділом. Тож закликає до усіх вітань прикріплювати донати. Це можна зробити на банку Монобанку або ж конверт ПриватБанку, номер банки – 5375 4112 1907 9451, номер конверта – 5168 7521 0332 4318.