У четвер на Театральному майдані Луцька відбулося урочисте вручення медалей випускникам місцевих шкіл.

Сотні учнів зібралися на центральній площі, щоб отримати заслужені нагороди за високі досягнення у навчанні, активну участь в олімпіадах, конкурсах та шкільному житті. Цьогоріч золоті і срібні медалі отримали 245 найуспішніших і найстаранніших учнів, з них 209 — золотих та 36 срібних, - йдеться на сайті громади.

Привітати їх із першою сходинкою дорослого життя прийшли міський голова Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, директор департаменту освіти Віталій Бондар, директори шкіл, батьки, друзі, а також педагоги, які вкладали у своїх учнів знання та виховували їх саме такими, якими вони стали.

На початку церемонії відбулася хвилина мовчання, присвячена тим, хто віддав своє життя, захищаючи Україну від російських агресорів, адже завдяки мужності та самовідданості українських воїнів ми можемо стояти тут.

Після цього міський голова Ігор Поліщук звернувся до випускників, їхніх вчителів та батьків,

“Навчання в школі - надзвичайно важливий етап в житті кожної людини, адже це одна з основ подальшого розвитку та успіху. Я вітаю вас з тим, що цей період життя ви завершили на відмінно. Сьогодні ми відзначаємо тих, хто був найстараннішим, найдисциплінованішим, найпрацьовитішим. Якщо в подальшому житті ви збережете ці якості, то обов’язково станете успішними”, - сказав Ігор Поліщук.

Ця подія стала не лише важливим актом визнання зусиль учнів, а й свідченням їхньої сили духу та волі до навчання, навіть у найважчі часи.