Дві військовослужбовиці – Людмила Кравчук і Алла Сенченко, які пройшли пекло російського полону, отримали житло у Луцьку.

Про це повідомили у Луцькій міськраді.

Вручення ключів та ордерів від нових помешкань відбулося 20 червня у Луцькій міській раді за участю міського голови Ігоря Поліщука.


Вітаючи жінок з отриманням нового житла, мер висловив їм слова великої шани за відвагу та мужність під час виконання завдань із захисту територіальної цілісності України.

«Дякую вам, що своїм прикладом ви показуєте, що таке патріотизм, мужність, відвага. Хоча мужність і відвага – це не ті слова, які зазвичай застосовуємо, говорячи про жінок. Але так, на жаль, сталося. Богу дякувати, що ви повернулися з полону. Найменше, чим ми можемо вам допомогти, – це ці квартири. Ми з вами вже зустрічалися, я чув про ваші проблеми, прохання, і радий, що маємо можливість хоча б таким чином вам віддячити. Хочу побажати, щоб у цих квартирах ваше життя було щасливим, щоб швидше настала перемога і наша Україна була вільною, успішною та незалежною», – сказав міський голова і вручив ордери та ключі від квартир.

Жінкам передали у власність помешкання площею 41,3 кв. м та 40,8 кв. м на вулиці Зоряній. Декілька років тому Луцька міська рада уклала інвестиційну угоду із забудовником «Луцьксантехмонтаж №536», який передав кілька квартир новобудови на цій вулиці у комунальну власність.

«Дякую всім людям, які дотичні до сьогоднішньої події. Коли я їхала у міську раду, то думала, що у моєму житті було три найголовніші події: народження дітей, повернення з полону на рідну неньку-Україну і щаслива сьогоднішня мить. Дякую вам, дуже дякую», – сказала Людмила Кравчук.

«Я пам’ятаю, як ми з Людою стояли так само поруч, але як полонені, опустивши голови вниз. Тоді я б ніколи не подумала, що ми зможемо знову стояти поруч, але вже у таку приємну мить. Дуже вдячна, що ви дослухалися до наших прохань і пішли нам на зустріч. Понад усе хочу, щоб була перемога, щоб ми не втрачали стільки людей», – сказала Алла Сенченко міському голові.

Фото: Луцька міська рада