Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Майкл Дракман, директор Міжнародного республіканського інституту (IRI) в Україні, в інтерв'ю NV висловив думку, що міста, схожі на Луцьк і Ковель, можуть стати новими економічними центрами.
Ми бачимо, як розвивається залізничне сполучення. Очевидно, що торгівля і подорожі між Європейським Союзом і цими містами (Луцьком та Ковелем — ред.) величезні. Але тепер вони дійсно зможуть розвиватися як інфраструктурні логістичні центри, як перша точка в'їзду з Європейського Союзу. І вони виграють від тіснішої інтеграції з ЄС. Ми знаємо, що країни, які межують з Україною в межах Європейського Союзу, дуже зацікавлені в тому, щоб долучитися до реконструкції та відновлення. І я думаю, що один з найпростіших способів зробити це — не йти на великий проєкт в Києві, а подивитися, де можна досягти успіху в менших масштабах, особливо в тих частинах Західної України, де ви маєте менший ризик того, що ваш завод або об'єкт буде зруйнований Росією, — сказав Дракман в ефірі Radio NV.
Директор IRI зазначив, що в регіоні, де розташовані ці міста, хороша демографічна ситуація і є резерв робочої сили.
Ці міста мають великі можливості стати майбутніми економічними центрами або інфраструктурними транспортними центрами в Україні, як для українців, так і для європейського бізнесу, що приїжджає сюди. … Якщо ви в Європі, або в США думаєте про інвестування в Україну і нервуєте та боїтеся через те, що бачите по телевізору, вам слід поїхати в Рівне, Луцьк, Житомир і подивитися на можливість інвестувати в ці міста, — порадив Дракман.
У березні у прес-службі KSE повідомляли, що міжнародні інвестиції в Україну зросли з 0,5 млрд дол. у 2022 році до 1,2 млрд дол. у 2023 році. 43 глобальні компанії з початку війни вже інвестували в Україну, 12 — анонсували інвестиції.
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі