Двоє прикордонників з Володимира, що дружать разом з дитинства, розповіли як відбили штурм ворога під Новомихайлівкою.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

«Воїни-побратими на псевдо Чіп і Дейл – протитанкісти прикордонної комендатури швидкого реагування Волинського прикордонного загону. Обидвоє родом з міста Володимир, подружилися ще у дитинстві, разом у 2021 році пішли на військову службу за контрактом в Держприкордонслужбу й разом б'ються з ворогом на Сході України», – розповідають у ДПС.

Через те, що друзі завжди разом, командир застави дав їм позивні Чіп та Дейл.

За плечима бійців уже декілька відряджень в район ведення активних бойових дій. Під час одного з бойових завдань друзям в одному окопі довелося стримувати ворожу навалу на Новопавлівському напрямку.

«Заступили на позицію у ночі, але вже знали, що зранку буде штурм та очікували його. Підготували протитанкові засоби й несли службу», – каже Дейл.

Того ранку штурмувала колона ворожої бронетехніки.

«Вже світало й нам у радіостанцію кажуть, що до вас прямує техніка і піхота», – пригадав початок бою прикордонник.

На підході противника до позицій протитанкісти отримали наказ на його знищення.

«Вийшли й відпрацювали по техніці з одноразових гранатометів та РПГ», - розповів Чіп.

Бійцям з протитанкових гранатометів та вогнем з артилерії вдалося знищити дві бойові машини піхоти. А ворожий танк заглухнув біля позицій, екіпаж з панцерника та частина десанту почали втікати. Так, танкісти загарбників засіли в одному з укриттів, тож Чіп та Дейл, аби ліквідувати загрозу розпочали активні дії.

«Наблизились до бліндажа, де засів противник й запропонували їм здатись на що вони відмовились. Ми їх закидали гранатами та зачистили», – зазначив Дейл.

«Після невдалого штурму ворожі сили обстрілювали позиції з артилерії та завдавали ударів дронами-камікадзе, проте усі намагання противника були марними – прикордонники міцно тримали визначений рубіж оборони. Навіть страх ближнього бою з бронетехнікою не завадив виконанню завдання, адже він перейшов в адреналін та рішучими діями бійці Держприкордонслужби України знищили окупантів», – розповіли у ДПС.